مصالح ساختمانی سبز – استفاده از محصولات DIY برای خانه پایدار شما

مصالح ساختمانی سبز از گیاهان قابل تجدید سریع ، سنگ بازیافت شده ، فلز بازیافت شده یا مواد جایگزین غیر سمی ، قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت است. این می تواند دلیل گسترش و گسترش این نوع مواد در بازار باشد. استفاده از مصالح ساختمانی سبز برای DIY خانه شما به محافظت از سلامتی ساکنان کمک می کند و به صرفه جویی در محیط کمک می کند. ساخت هر سازه ای اعم از مسکونی ، تجاری یا صنعتی با استفاده از مصالح ساختمانی سبز به یک انبوه کمک می کند تا تأثیر خود را بر محیط کاهش دهد.

مصالح ساختمانی سبز به اجرای دیوار سبز طور معمول دارای ویژگی های بعدی هستند:

ایجاد شده از مواد بازیافتی قابل بازیافت
با گرم شدن کره زمین مبارزه می کند
ساده برای جابجایی و ساخت
آب و هوا پایدار ضد پوسیدگی بدون سمی
جذب زیاد شوک و نیرو
مقاوم در برابر آب ، زنگ زدگی و کپک زدگی / پروانه
دریل ، برش ، هواپیما و اصلاح آسان است
چند کاره؛ مناسب برای مبلمان فضای باز ، عرشه ، تابلوی تبلیغات ، و پیاده رو
استفاده از محصولات DIY ساخته شده از مصالح ساختمانی سبز برای بازسازی خانه شما می تواند ایده ای هوشمندانه باشد. اما ، تعجب خواهید کرد که با استفاده از محصولات DIY به تنهایی چه پروژه هایی را به اتمام می رسانید. DIY ، خلاصه اینکه خودتان آن را انجام دهید ، نه تنها می تواند احساس اطمینان و موفقیت را برای شما فراهم کند بلکه این محصولات به شما کمک می کند تا از هدر رفتن پول جلوگیری کنید. انجام برخی از پروژه ها بسیار دشوار است در حالی که کار حرفه ای نیست اما اگر مهارت های اساسی را بیاموزید در مدت زمان محدود قادر به انجام هر کار دشواری خواهید بود. اداره این کالاها بسیار ساده است و شما قادر خواهید بود به راحتی و با توانایی و کار خود آنها را به روشی که ترجیح می دهید نصب کنید.

یک محصول DIY شامل چندین نوع محصول مختلف برای آشپزخانه ، حمام ، پنجره ها و درها ، سقف ، کف و بسیاری از محصولات دیگر است. بسیاری از تولیدکنندگان محصولات DIY تایوان OEM / ODM کالاهای خود را در سراسر جهان ارائه می دهند. برخی کالاهای DIY ساخته شده از مصالح ساختمانی سبز ، درهای آکاردئونی و نیمکت های باغ را نشان می دهند. درهای آکاردئونی در سبک ها بسیار مد هستند و اغلب در موقعیت های مسکونی و تجاری به عنوان تقسیم کننده منطقه استفاده می شوند. این درب ها نه تنها جدایی مکان را فراهم می کنند بلکه زیبایی خانه شما را نیز تسهیل می کنند. نیمکت های باغی یکی از رایج ترین انواع صندلی های فضای باز است. خرید آنها ارزان است یا اگر در کار با چوب دستی دارید می توانید به راحتی و با کمک محصولات DIY یکی از آنها را بسازید.

با استفاده از مصالح ساختمانی سبز برای ساختن خانه خود ، در اینجا مهمترین مشکل برای قرار دادن وجود دارد ، همانطور که توسط یک راهنمای آنلاین مواد سبز ذکر شده است.

بلوک ساختمان
گرمایش و سرمایش کارآمد
عایق بندی ساختمان شما
گزینه هایی برای Windows Windows
کفپوش سبز برای خانه شما
مواد طراحی آشپزخانه سبز
طرح های توالت با مواد سبز
دیوارپوش های سبز